Jdi na obsah Jdi na menu
 


LONDÝN 18. - 23. 3. 2015

TENTO SKVĚLÝ ZÁJEZD SE NÁM PODAŘILO USKUTEČNIT ZA VÝRAZNÉ POMOCI PANA LUĎKA MIKLOŠKO ZE SPOLEČNOSTI SPORT INVEST GROUP, BÝVALÉHO VYNIKAJÍCÍHO BRANKÁŘE BANÍKU OSTRAVA, WEST HAM UNITED, QUEENS PARK RANGERS A ČESKÉ REPREZENTACE. MNOHOKRÁT DĚKUJEME LUĎKU!!!

POMOHLA NÁM TAKÉ PETRA KRUTNORÁDOVÁ ZE SPORT INVEST TRAVEL.

PODĚKOVÁNÍ SAMOZŘEJMĚ PATŘÍ TAKÉ VIKTORU KOLÁŘOVI, ŠÉFOVI SPORT INVESTU. 

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ POSÍLÁME I SPOLEČNOSTEM A FIRMÁM, KTERÉ NÁŠ ZÁJEZD FINANČNĚ PODPOŘILI:  SPORT INVEST   SBM   BEZNOSKA  INOLAB   TEXUM   FORMICA   ZDENĚK VRBA   RE/MAX   JVS   WIRECONN

A TAKÉ FIRMÁM KTERÉ NÁS PODPOŘILI MATERIÁLNĚ:  VARIA  MADONIGRAPHIC

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODEHRANÁ UTKÁNÍ:

FSV Erlangen - SK Kladno 1:1 Branka: Pokorný(Šrédl)...Hráno 18. 3. 2015 v Erlangenu , na přírodní trávě, 3 x 30 minut. Sestava: Smrkovský, Kindl, Plecitý - Šrédl, Švejda, Strnad, Donát, Hrubeš, Jeřábek, Mačura, Krejčí, Pokorný, Zíka, Vrba, Dolák, Pospíšil, Šnobl, Halász, Moravčík, Stříška. Trenéři: Karel Příhoda, Jaroslav Hrubeš, Karel Kreisinger, Libor Jeřábek.

West Ham United - SK Kladno 3:2 Branky: Hrubeš 2(Moravčík, Pospíšil)...Hráno 19. 3. 2015 v Londýně, na přírodní trávě, 4 x 20 minut. Sestava: Smrkovský, Kindl, Plecitý - Šrédl, Švejda, Kreisinger, Strnad, Donát, Hrubeš, Jeřábek, Mačura, Krejčí, Pokorný, Zíka, Vrba, Dolák, Pospíšil, Šnobl, Danda, Halász, Moravčík, Stříška. Trenéři: Karel Příhoda, Jaroslav Hrubeš, Karel Kreisinger, Libor Jeřábek.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRŮBĚH ZÁJEZDU:

STŘEDA 18. 3. 2015: Vyjeli jsme autobusem ze stadionu SK Kladno v 11:30.

Od 17:30 jsme sehráli utkání s FSV Erlangen. Ve 20 hodin jsme povečeřeli v řecké restauraci přímo na stadionu. Naším hostitelem byl Tomáš Galásek , bývalý hráč mj. Ajaxu Amsterodam, Norimberku a české reprezentace v éře Karla Brücknera. V současnosti je trenérem FSV Erlangen U15, kde hraje jeho syn. S Tomášem jsme si výborně popovídali a vyfotili se s ním. Poté jsme pokračovali směr Calais.  

ČTVRTEK 19. 3. 2015: Do Calais jsme přijeli v 7 hodin a hned se nalodili na trajekt do Doveru. V Doveru jsme udělali malou procházku po pláži a pokračovali do Londýna. Ve 12 hodin jsme se ubytovali v hotelu Harefield Manor, v londýnské čtvrti Romford. V 16:20 jsme odjeli do Rush Green, kde sídlí akademie WHU a od 18 hodin sehráli utkání s týmem West Ham United.

PÁTEK 20. 3. 2015: V 7:00 jsme vyjeli naším autobusem na Stamford Bridge, kde jsme od 10:00 měli domluvenou prohlídka stadionu a muzea Chelsea FC.

Poté nás autobus zavezl na Trafalgar square, odkud jsme šli k Buckingham Palace po promenádní ulici the Mall, pak přes St. James Park k Horse Guards Parade, míjeli jsme Downing street, a šli okolo Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben a přes most dorazili k London Eye, kde čekal náš bus.

SOBOTA 21. 3. 2015: Dopoledne jsme potrénovali na nedalekém hřišti, a po obědě vyrazili autobusem a metrem do Upton Parku na zápas Premier League WHU-Sunderland. Když jsme dělali týmovou fotku na parkovišti před stadionem, zrovna přijel prezident WHU David Gold a zamířil si to přímo mezi naše kluky a vyfotil se s nimi. Zápas se odehrál ve skvělé atmosféře, domácí zvítězili 1:0 gólem Sakha.

NEDĚLE 22. 3. 2015: V 10 hodin jsme opustili hotel, dali věci do busu a jeli vlakem a metrem do stanice Tower Hill. Tam jsme shlédli Tower Bridge,

Tower of London, válečnou loď Belfast a další památky a atrakce na pravém břehu řeky Temže směrem k London eye .V 16 hodin jsme odjeli metrem ze stanice Embankment 23 stanic do stanice Hornchurch, kde na nás čekali naši řidiči autobusu Zbyněk a Pepa, nasedli jsme a jeli domů.

PONDĚLÍ 23. 3 2015: Do Kladna jsme přijeli v 11 hodin.

 

 

Náhledy fotografií ze složky LONDÝN

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LONDON

(ziki, 31. 3. 2015 17:30)

Nechci vypadat jako řiťolezec, ale chceme poděkovat Jardovi za perfektní
organizaci Londonského výletu, od naplánování, přes shánění sponzorů až
po bezchybný průběh a finále na webovkách.

Zikáči

Re: LONDON

(Jarda Hrubeš, 7. 4. 2015 9:34)

Díky. JH